ما که هستیم

SHANGHAI GCM مواد معدنی CO.، LTD. یک گروه مهندسی سلام فن آوری است. ما در تحقیق، توسعه و تولید خرد کردن صنعتی، سنگ شکن پودر، تجهیزات پردازش مواد معدنی و سایر دستگاه های مرتبط تخصصی تخصصی هستیم. محصولات ما به 120 کشور و مناطق جنوب شرقی آسیا، شرق اروپا، آمریکای جنوبی، خاورمیانه و آفریقا و غیره فروخته شده است و بازارهای بیشتری در آینده مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

توسعه محصولات جدید بخش مهمی از فرهنگ GCM از زمان تأسیس آن است. تیم تحقیق و توسعه GCM از 78 مهندس ارشد ساخته شده است. هفت مهندس برتر برنده کمکهای ویژه دولت مرکزی هستند که برای سهم برجسته در علم و فناوری هستند.

آنها نه تنها در اصل مکانیک هستند، بلکه در هماهنگی تئوری و بازخورد عملی، بر این اساس، حمایت کاملی از فروش ما دارند. بسته به دستگاه های ثبت اختراع ملی ما از قبیل آسیاب فوق العاده XZM، آسیاب MTM، سنگ شکن ضربه ای عمودی شفت عمودی، و غیره، GCM شهرت خوبی از بازارهای داخلی و خارجی به دست آورده است.

توسعه اخیر شامل آسیاب عمودی MTW، آسیاب عمودی، سنگ شکن ضربه ای هیدرولیک، سنگ شکن مخروطی ردیابی، سنگ شکن فکی سری PEW، و غیره. عمیقا بر این باورند که اندازه گیری ارزش ما در توسعه و نوآوری محصولات جدید است و ما دنبال " جهت GCM فن آوری و کیفیت "تمام راه.

مقدمه GCM

GCM، شرکت پیشرو در صنایع خرد کردن و سنگ زنی چینی، در 30 سال گذشته به توسعه سنگ شکن، ماشین آلات شن و ماسه ساز و آسیاب های صنعتی اختصاص داده شده است. GCM راه حل های شن و ماسه با کیفیت بالا و مجموعه کامل تجهیزات کامل را برای پروژه های بزرگ مانند بزرگراه، راه آهن و آب و برق فراهم می کند. با پیروی از استراتژی تولید محلی و توزیع جهانی، GCM آسیا را به عنوان منطقه قلب به سمت مشتریان بین المللی متوسط تا بالاتر بالا می برد. این محصول گواهینامه اروپا CE و گواهینامه کیفیت جهانی ISO9001: 2000 و غیره را دارد. به دنبال تعالی، GCM وعده داده است که ما همیشه محصولات با کیفیت بالا، فن آوری های حرفه ای و خدمات دلسوز عرضه می کنیم تا به مشتریان کمک کنیم تا سود بیشتری به دست آورند ساخت و ساز اکولوژیکی از طریق اقدامات عملی.

دیگران چه می گویند درباره ما

با توجه به تجربه ما، ما برخی از راه حل های معمول برای مرجع شما را لیست می کنیم. طبق تجربه ما، ما برخی از راه حل های معمول برای مرجع شما را لیست می کنیم. طبق تجربه ما، ما برخی از راه حل های معمول برای مرجع شما را لیست می کنیم.